Showbiz15 Janar 2019, 14:05

Fotografia që po bën ‘namin’, ja me çfarë shkon presidenti i Austrisë në punë

Shkruar nga Pamfleti

Presidenti i Austrisë, Alexander Van der Bellen ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të tij rrjetet sociale. Sipas mediave të huaja ai përdor transportin publik për të udhëtuar dhe për të shkuar në punë.

Siç shkruhet më tej, presidenti i Austrisë në përshkrimin e fotografisë shkroi se po lexonte disa shënime në rrugën e tij drejt takimit tjetër duke qëndruar në metro. Dhe sigurisht nuk kanë munguar edhe komentet rreth kësaj fotografie.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Një fotografi të tillë është e pamundur ta shohësh e sidomos në vendet e Ballkanit. Për këtë gjë shkruhet se ata jo vetëm që udhëtojnë me makina super të shtrenjta por madje edhe me shofer privat.

Kuriozitete fotografi Presidenti