Sport26 Korrik 2018, 10:05

Fotolajm: Një shkodran sulmon ashpër klubin e Vllaznisë

Shkruar nga Pamfleti

Dështim spektakolar/ Shkodra mban me lojtarë gjysmën e klubeve në Shqipëri, keqmenaxhimi e ka degraduar Vllazninë në nivelin më skandaloz

Ish-lojtari i Vllaznisë, Edi Martini, por dhe një prej kandidatëve potencialë për të marrë drejtimin e klubit kuqeblou ka sulmuar ashpër klubin kuqeblu. Ish-lojtari i shkodranëve, tashmë në rolin e trajnerit ka kritikuar shumë ashpër mënyrën se si po bëhen punët në kampin shkodran. 

Ai nuk mund të besojë se Vllaznia po gjendet në ujëra të tilla dhe bën një shkrim tragjiko-komik. Ai akuzon klubin me “thumbime” për mënyrën se si do të përzgjidhet trajneri, por mendon se frenat e ekipit nuk do të kalojnë në duart e shkodranëve. 

Statusi i tij i plotë: 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Sport Edi Martini Vllaznia