Showbiz16 Shkurt 2019, 07:50

Gazetarja bën gjestin e papritur, heq bluzën live në emision

Shkruar nga Pamfleti

Video/ Gazetarja bën gjestin e papritur, heq bluzën live në emision

Çështja e Brexit-it në Britani ka hapur një debat mjaft të gjerë nëse vendi duhet të dalë apo të qëndrojë në BE. Pjesë e këtij debati është bërë dhe gazetarja Rachel Johnson e cila ka bërë një gjest të pazakontë në transmetimin live vetëm për të tërhequr vëmendjen. 

Ajo ka hequr bluzën duke treguar pa problem pjesën e sipërme të trupit. 

“Siç e di, mund të jetë e vështirë të dëgjohet zëri yt për Brexit-in sot. Kjo është mënyra e vetme për t’u vënë re!”– tha Johnson teksa hoqi bluzën. 

Ajo u frymëzua nga shfaqja e dr. Victoria Bateman në BBC R4 dhe GMB që bëri të njëjtin veprim. 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Lifestyle emision gazetarja zhvishet