Showbiz26 Shkurt 2019, 13:46

Gjëra që ndodhin! Dj i njohur “braktis” Encën për Taynën

Shkruar nga Pamfleti

Gjëra që ndodhin! Dj i njohur "braktis" Encën për Taynën

Ai është një prej DJ-ve më të njohur në Kosovë pasi prej vitesh ka punuar me shumë artistë të famshëm.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Bëhet fjalë për DJ Dust i cili në një intervistë për Lajmi.net ka treguar rreth eksperiencave të tij me disa prej artistëve shqiptarë. Ai ka treguar se më parë ka bashkëpunuar me Kidën dhe ka pasur nje eksperiencë shumë të bukur 2-vjeçare dhe pas saj, ka vazhduar bashkëpunimin me Encën. Mirëpo, Dust ka vendosur të shkëpusë marrëdhëniet edhe me këtë të fundit, për të sjellë projekte të reja me Taynën. Ai është shprehur se i pëlqen shumë stili i saj dhe janë shumë të kënaqur me punën e njëri-tjetrit.

Kujtojmë që Tayna u bë e njohur nga kënga ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom.

Showbiz Dj Dust Enca Tayna