Kronike14 Shtator 2022, 09:21

Goditën me grushte dhe kërcënuan me armë klientin, arrestohet pronari dhe punëtori i servisit në Kavajë

Shkruar nga Pamfleti
Goditën me grushte dhe kërcënuan me armë klientin,

Një pronar i një servisi dhe punonjës i tij janë arrestuar në Kavajë për shkak se goditën me grushte dhe kërcënuan me armë një klient.

Sipas policisë, konflikti ndodhi për motive të dobëta.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua një pistoletë zhurmuese e gjetur në vendin e ngjarjes.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Kronike Arrestohet pronari dhe ndihmsi Kavajë