Kronike10 Prill 2019, 11:57

Helmohen 5 anëtarët e një familje, dërgohen me urgjencë në spital

Shkruar nga Pamfleti
Helmohen 5 anëtarët e një familje, dërgohen me urgjencë

Helmohen 5 anëtarët e një familje, dërgohen me urgjencë në spital

Pesë persona të të njëjtës familje janë helmuar në fshatin Turanë të Tepelenës. Mësohet se shtetasi Dervish Dervishi së bashku me gruan e tij Gentjana Dervishi dhe fëmijët janë helmuar pas konsumimit të peshkut.

Personat janë transportuar menjëherë në spitalin e Gjirokastrës, ndërkohë nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Kronike Helmim Spital