Showbiz23 Dhjetor 2018, 08:40

‘Hera e parë’, moderatori bën deklaratën tronditëse: 14 vjeç më p*rdhunuan

Shkruar nga Pamfleti
‘Hera e parë’, moderatori bën deklaratën

Moderatori Kelvi Kadilli ka zbuluar disa detaje nga jeta e tij private të cilat kanë shkaktuar tronditje por njëkohësisht dhe shumë të qeshura në publik.

I ftuar në ‘Mos i fol shoferit’ u pyet se kur kishte kryer marrëdhënie seksuale për herë të parë, Kelvi tha duke qeshur: “Se mbaj mend 14 ose 15 vjeç. Më përdhunuan.” Ndërsa lavatriçen gjatë procesit të centrifugës e konsideroi si vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie.

 

Biseda vijoi tek ëndrrat e tij erotike, për të cilat konfirmoi se i shihte shumë kur ishte adoleshent. “Shihja erotike kur isha adoleshent. Ëndrrat shkonin dhe në realitet sepse kur zgjohesha, duhet të ndërrohesha. Tani nuk shoh më, se bëjmë gjëra”-tregoi Kelvi.

Showbiz kelvi kadilli moderator