Aktualitet29 Maj 2018, 23:07

Humbja e miqësores me Kosovën, ish-presidenti sulmon trajnerin Panuçi: Një sharlatan, që po shkatërron atë që ishte ndë

Shkruar nga Pamfleti

Humbja e miqësores me Kosovën, ish-presidenti sulmon trajnerin Panuçi: Një sharlatan, që po shkatërron atë që ishte ndërtuar

Ish-presidenti Bujar Nishani, ka sulmuar trajnerin e kombëtares së Shqipërisë, pas humbjes në miqësoren e sotme më Kosovën.

Në një postim në Facebook, Nishani shkruan se Panuci është një sharlatan dhe po shkatërron atë që është ndërtuar.

“Kosovë – Shqipëri (3 : 0). Bravo Kosova! Panucci një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar.”, ka qenë ky reagim i Nishanit pas ndeshjes.

 

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet 3-0 Humbja ish-presidenti Miqesorja Reagimi Shqiperi-Kosove