Aktualitet31 Tetor 2018, 08:56

I fut burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza “çmendet” nga ajo që sheh

Shkruar nga Pamfleti
I fut burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza

I fut burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza “çmendet” nga ajo që sheh

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen seksi dhe rezultati ishte i papritur.Johanna donte të ishte e sigurt se Leonardo do të ishte shoqëruesi i saj i përjetshëm, prandaj ajo shkoi në një program të mirënjohur në YouTube të quajtur Tocatchacheater, i specializuar për zbulimin  e tradhtive.

 

 

 

Në këtë rast, një modele seksi me emrin Kim do të ishte pas gjithë kësaj skene. E gjithë situata është regjistruar dhe në momentin kur modelja “fillon punën”, e reja nuk u beson syve nga ajo që sheh.

 

Burri i saj dorëzohet përballë saj dhe nuk i reziston dëshirës.

Uncategorized histori Modele