Aktualitet14 Prill 2018, 20:46

I sekuestruan misrat që po piqte, shitësja konfrontohet me punonjësit e policisë

Shkruar nga Pamfleti

I sekuestruan misrat që po piqte, shitësja konfrontohet me punonjësit e policisë

Një zonjë në Tiranë është përplasur me disa policisë sot pasi ata shkuan që ti sekuestronin produktet që ajo po shiste.

Duke qenë se Bashkia po merr masa për shitësit ambulant, Policët e Bashkisë shkuan për ti sekuestruar mallrat.

zonja ne tirane


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Por zonja nuk e ka lesuar dhe është përplasur fizikisht, duke i gjuajtur dhe policët janë larguar. Sipas një video të shpërndarë nga Jeta Osh Qef, thuhet se zonja po shiste misra të pjekur në një rrugë të kryeqytetit.

 

Aktualitet policia Sekuestrim Shitesja