Sport27 Shtator 2022, 22:19

Interesimi pritet të jetë i madh për derbin e kryeqytetit, publikohen çmimet e biletave për supersfidën Partizani-Tirana

Shkruar nga Pamfleti
Interesimi pritet të jetë i madh për derbin e kryeqytetit,

Interesimi pritet të jetë i madh për derbin e kryeqytetit, publikohen çmimet e biletave për supersfidën Partizani-Tirana

Partizani do masë forcat me Tiranën të dielën në “Air Albania”, ndeshje e vlefshme për javën e 6 të Kategorisë Superiore. Klubi i kuq ka bërë publike edhe çmimet e biletave.

“Biletat do të mund t’i siguroni duke filluar nga dita e mërkurë dhe në vazhdim çdo ditë  10:00 deri 19:00 pranë dy pikave të shitjes, në stadiumet “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”- Shkruan Partizani.

Interesimi për këtë takim pritet të jetë i madh. Ekipi i Kolelës kryeson kampionatin, ndërsa skuadra e Shehit renditet në vendin e katërt.

Postimi:

INFORMACION PËR ÇMIMET E BILETAVE

⚽FK PARTIZANI – KF TIRANA

? E DIEL 2 TETOR ⏰️ 19:00

?️ FK Partizani njofton se çmimet e biletave në Tribunat respektive të “Air Albania Stadium” do të jenë:

?Biletat në Tribunat Qëndrore:

?Sektori: VIP GOLD Ë104 do të kushtojnë 5 000 Lek (të reja)

?Sektorët: Ë102, Ë103, Ë105, Ë106 do të kushtojnë 4 000 Lek (të reja)

?Sektorët: Ë101 , Ë107 do të kushtojnë 3 000 Lek (të reja)

?Biletat në Tribunat përballë:

?Sektorët:E103,E104,E105,E106, E107, E204,E205,E206, E207,E208

E201,E202,E203,E101,E102,E108 do të kushtojnë 1 000 Lek (të reja)

?Biletat në tribunat pas porte:

?Sektorët: Nga N201 deri N207 dhe N101 deri N106 do të kushtojnë 500 Lek (të reja)

?Sektorët: Nga S102 deri S205 dhe nga V101 deri V202 do të kushtojnë 500 Lek (të reja)

▶️Sektorët e rezervuar për tifozerinë e Tiranës do të jenë: Ë105, Ë106, Ë107

S101, S102, S103, S104, S201, S202, S203, S204, S205

V101, V102, V103, V201, V202

Sport #çmimi i biletave derbi i kryeqytetit Partizani Tirana