Sport 8 Janar 2023, 19:13

Ivan Balliu i pafat ndaj Real Betisit, shikoni autogolin e shkaktuar nga mbrojtësi shqiptar në La Liga (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Ivan Balliu i pafat ndaj Real Betisit, shikoni autogolin e shkaktuar nga

Ivan Balliu i pafat ndaj Real Betisit, shikoni autogolin e shkaktuar nga mbrojtësi shqiptar në La Liga (Video)

Mbrojtësi shqiptar Ivan Balliu, i cili luan për Rajo Vajekano në La Liga ka qenë i pafat ditën e sotme. Në sfidën ndaj Real Betis, ai ka shënuar autogol në minutën e 7 të sfidës.

Një gol që kaloi në avantazh kundërshtarët dhe penalizoi ekipin e tij. Nga pamjet shihet qartë se ka qenë i pafat, pasi e goditi topin me kurriz.

Tashmë Balliut do t’i duhet të tregojë veten me një gol, por kësaj here për skuadrën e tij.

Sport Ivan Balliu mbrojtësi kuqezi Rajo Vajekano