Showbiz 9 Maj 2019, 13:39

Ja si duket Almeda Abazi menjëherë pas lindjes (foto)

Shkruar nga Pamfleti

Almeda Abazi dhe partneri i saj, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman u bënë prindër vetëm pak ditë më parë. Familja e tyre u zgjerua me një djalë që u pakëzua me emrin  Efehan.

Mbrëmë çifti u fotografua teksa po dilte nga spitali ku Almeda pati një prononcim të shkurtër për mediat që ishin të pranishme.

“Jemi shumë të lumtur, momentalisht jemi mbi re u shpreh Almeda”

Çifti duket se kanë pritur me emocion ardhjen në jetë të bebit, por fatmirësisht gjithçka vajti shumë mirë.

Ajo që bie në sy në foto është Almeda e cila është veshur me të zeza dhe duket mjaft këndshëm.

codramol
smile

Showbiz Almeda Abazi Foto pas lindjes