Showbiz 9 Mars 2019, 19:14

Ju prezantojmë “gazetarin” më vulgar të televizionit shqiptar! Gjithçka për vëmendje

Shkruar nga Pamfleti

Ju prezantojmë "gazetarin" më vulgar të televizionit shqiptar! Gjithçka për vëmendje

Më thoni pak, kush i thotë gazetar këtij “super kunjit”?


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Klinton Zeqiraj endet rrugëve të Tiranës si idjot duke kujtuar këngët e vjetra. Mbajeni globin, se kur po  e shihja desh volla! Mos e detyro të madhin Françesk Radin të çohet nga varri dhe të ta mbyllë gojën.

“Super kunji”, përpiqet të ketë stilin e tij si në veshje ashtu edhe në trajtimin e rubrikave, por që lë shumë për të dëshiruar. Mendoj se nuk duhet të quhet “super kunji”, por “super kunja” sepse është shumë delikat për të qenë “kunj”.

Po çfarë bën ky Klintoni? Klintoni argëtohet duke ju prekur të pasmet balerinave në klube striptizmi dhe gjithashtu vdes të ketë miq “vip-at”, të cilëve ju ngjitet si bisht nga pas. Shumë vulgar dhe karagjoz e sjell veten duke u munduar  të ndërtojë një imazh publik. Por asnjë e mirë nuk i vjen dot askujt kur do ta marrësh në mënyrë të gabuar.

Aulonës dhe Fatmës ju sygjerojmë ti japin disa leksione gazetarie ose të paktën të mundohen mos të duket kaq “vulgar” në sytë tanë.

Showbiz gazetar Super kunji Vulgar