Sport25 Janar 2019, 17:28

Juventusi bën goditjen e radhës, ndjek Interin

Shkruar nga Pamfleti
Juventusi bën goditjen e radhës, ndjek Interin

Martin Caceres është shumë afër kthimit tek Juventus.

Pas hapave përpara të bërë gjatë këtyre orëve, Juventus duket se ka arritur marrëveshjen me Lazio-n për kthimin e mbrojtësit uruguaian, i cili u ble nga bardhekaltrit në janarin e 2018-ës.

Marrëveshja është arritur mbi bazën e 600 mijë eurove dhe menaxheri i futbollistit ndodhet në Romë në pritje për nënshkrimin e kontratës.

Sport Inter Juventus