Showbiz26 Janar 2023, 10:43

‘Kam rrahur Dafina Zeqirin për Krenar Çoçajn’, këngëtarja reagon me twerk ndaj banores së BBVK

Shkruar nga Pamfleti

‘Kam rrahur Dafina Zeqirin për Krenar Çoçajn’, këngëtarja reagon me twerk ndaj banores së BBVK

Modelja Juliana Nura ka bërë një deklaratë befasuese në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Ajo ka treguar se si shumë vite më parë e kishte “rrahur” këngëtaren Dafina Zeqiri, pas një konflikti që kishin për ish-të dashurin e Dafinës, Krenar Çoçajn, i cili së fundi ishte i dashuri i Luana Vjollcës. Lidhje që mendohet të ketë përfunduar, pasi Krenari ishte shumë i dhunshëm me moderatoren.

Nuk ka vonuar shumë dhe lidhur me këtë deklaratë të Julianës, ka pasuar një kundërpërgjigje nga vet interpretuesja e hitit “Amazing Girl”, Dafina Zeqiri.

Zeqiri ka publikuar në InstaStory një video të saj duke bërë ‘twerk’ në një prej klipeve të saj, teksa ka shkruar: “Bushtrat duke ëndërruar që më ka goditur me shuplakë në bo*a bo*a”.

Ky konflikt mes dy vajzave ka ekzistuar më shumë se një dekadë më parë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Lifestyle #Juliana Nura Dafina Zeqiri krenar çoçaj sherr