Showbiz 7 Qershor 2019, 03:49

Kejvina sërish në Klan, por këtë herë jo në krahë të Ermalit, zbulohet formati ku do të performojë

Shkruar nga Pamfleti

Velina e Ermalit sqaron njëherë e mirë si qëndron e vërteta mbi kthimin e Kejvinës në "Xing"

Kejvina Kthella është një nga modelet më të njohura. Ajo pas pjesmarrjes në emisjonin e Ermalit mori një famë të jashtëzakonshme. Kujtojmë se ajo u largua nga emisioni “Xing me Ermalin” pas e prisnin plane për karrierë në Itali.

Megjithatë deri më tani asnjë plan nuk duket në horizont, ajo do të rikthehet shumë shpejt në televizionin “Klan”, por jo pranë Ermal Mamaqit tashmë si konkurrente e “Dance with me”.

Kejvina do të bëhet bashkë me ish-deputetin Eduard Ndocaj, të cilin e ka dhe kushëri.

Në “Dance with me” marrin pjesë 7 çifte dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim në vazhdim për të zbuluar VIP-at e tjerë.

Kejvina sërish në Klan, por këtë herë jo në krahë të Ermalit


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Showbiz Kejvina Klan rikthehet