Ekonomi11 Janar 2023, 09:29

Këmbimi valutor 11 janar 2023, mësoni me sa blihen dhe shiten euro e dollari sot

Shkruar nga Pamfleti

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 108.5 lekë dhe shitet me 109.8 lekë, duke treguar qëndrueshmëri.

Ndërkohë euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.5 lekë, duke treguar gjithashtu  qëndrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 131.4 lekë dhe shitet me 132.8 lekë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Ekonomi 11 Janar Kembimi valutor