Showbiz26 Shkurt 2019, 14:22

Këngëtari me prejardhje shqipëtare, pjesë e reality show-t më të famshëm në Suedi

Shkruar nga Pamfleti

Këngëtari me prejardhje shqipëtare, pjesë e reality show-t më të famshëm në Suedi

Këngëtari me prejardhje latino-shqiptare Kevin Edmond, do të jetë pjesë e një “Reality Show” në Suedi që quhet “Paradise Hotel”.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Mediat në Suedi e kanë konfirmuar këtë lajm. Edhe vetë këngëtari e ka bërë të ditur lajmin përmes një postimi në “Instastory”, ku duket shumë i lumtur për këtë fakt. Në mesin e personave që do të jenë pjesë e këtij ‘show’, të publikuar nga Expressen, është edhe artisti i cili do të mbyllet për disa javë në një hotel luksoz në tipin e “Big Brother”, ku fituesi do të marrë 100 mijë euro.

Shpresojmë që Kevin t’ja dalë të përballojë trysninë dhe të shpallet fitues.

Lifestyle Kevin Edmond Reality show Suedi