Showbiz 6 Tetor 2022, 00:00

Këngëtarja me famë botërore vjen për herë të parë në Tiranë

Shkruar nga Pamfleti
Këngëtarja me famë botërore vjen për herë të

Këngëtarja me famë botërore, Laura Pergolizzi, e njohur si LP, vjen së shpejti në Tiranë për një koncert për të gjithë fansat e saj.

Lajmin e ka konfirmuar kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Veliaj njoftoi se artistja do të mbajë një koncert madhështor këtë të diel, më 9 tetor. Shfaqa do të mbahet në Pallatin e Brigadave në orën 20:00.

Këngëtarja me famë botërore Laura Pergolizzi, e njohur si LP, vjen në Tiranë për super koncertin e saj, me hitet më të njohura dhe të dashura për publikun”, – shkruan Veliaj në profilin e tij zyrtar.

Showbiz Erion Veliaj LP