Showbiz11 Shkurt 2023, 08:25

Kiara pranon publikisht ndjenjën ndaj Luizit: Kam gjetur dashurinë e jetës brenda Big Brother Vip!

Shkruar nga Pamfleti
Kiara pranon publikisht ndjenjën ndaj Luizit: Kam gjetur dashurinë e

Mbrëmjen e djeshme brenda Big Brother Vip u zhvillua një spektakël, ku banorët performuan me njëri-tjetrin dhe krijuan atmosferë feste. Ajo që mori vëmendjen e publikut dhe që po bëhet virale është deklarata e moderatores Kiara Tito, kjo pasi i shprehu më në fund Luizit se është e dashuruar me të. Deklaroi se brenda shtëpisë së Big Brothet VIP ka gjetur dashurinë e jetës, referuar Luizit.

“Jam e lumtur që kam gjetur dashurinë e jetës këtu brenda”- tha Kiara.

Moderatorja e ka pranuar këtë gjë, në prezencë të të gjithë banorëve, teksa ishin duke zhvilluar “Cabaret Shoë. Ndërkohë që banorët janë thirrur të gjithë një nga një nga Dea Mishel për të lënë një shënim në telajon që ishte në dhomën e ndenjes, ka qenë Luizi ai i cili ka pikturuar një zemër dhe inicialet e emrave të tyre L dhe K.

Më pas çifti tashmë i konfirmuar kanë lënë të dy shenjat e duarve të tyre në fletë.

Reality Show #BBVA Kiara luizi