Showbiz17 Mars 2019, 15:12

Kim Kardashian argëtohet duke dëgjuar këngët e këtij reperi shqiptar, zbuloni se për kë bëhet fjalë

Shkruar nga Pamfleti

Kim Kardashian argëtohet duke dëgjuar këngët e këtij reperi shqiptar, zbuloni se për kë bëhet fjalë

Gashi është një reper shqiptar i njohur në të gjithë botën.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Publiku shqiptar e njohu më shumë pas këngës që solli me Adelina Ismailin “Karma” dhe që nga ajo kohë ai po sjell vetëm hite. Një stil i veçantë, amerikan, e diferencon reperin nga kolegët e tij.

Besojeni ose jo adhuruese e këngëve të tij duket se është edhe Kim Kardashian , e cila së fundi ka publikuar një video derisa dëgjohet në sfond një nga këngët e reperit. Kjo gjë e ka bërë të lumtur Gashin i cili ka shkruar një status në ‘Instagram’.

“Postimi i këngës time nga Kim Kardashian më ka bërë shumë të lumtur, ashtu siç kam thënë ky është viti im” ka shkruar Gashi.

Projekti i fundit i Gashit erdhi në bashkëpunim me reperin e njohur, Ledri Vula.

Showbiz gashi Kim Kardashian muzikë