Showbiz12 Shkurt 2023, 16:06

Kishte ndjenja për Luizin? Rrëfehet Tea Trifoni: Unë ashtu shoh çdo njeri!

Shkruar nga Pamfleti
Kishte ndjenja për Luizin? Rrëfehet Tea Trifoni: Unë ashtu shoh

Pas daljes nga Big Brother, Tea Trifoni dha intervistën e parë në “Fan Club”, ku foli për eksperiencën e saj në BBV. Dhe një ndër pyetjet që i është drejtuar ka qenë pikërisht marrëdhënia dhe ndjesitë për Luzin, gjë të cilën ajo e ka mohuar.

Pyetje: A flisnin sytë e tu gjuhën e dashurisë kur shikoje Luizin apo jo?

“Sytë e mi shohin njëlloj këdo. Nuk jam dakord që thua nuk kam pasur konsistence në qëndrimin ndaj Luizit. E kuptoj që do thoni si mund ta konsiderosh mik dikë për një kohë aq të shkurtër, por situatat aty janë aq intense, jemi vetëm me njëri-tjetrin. Aty përqendrohemi vetëm te njëri-tjetri dhe emocionet krijohen më shpejt, bëhen më të forta. Edhe miqësitë krijohen më shpejt.”- u shpreh Tea.

Ardit Çuni: Beson në marrëdhënien me Luizin?

“Në fillim nuk e besoja, por kur kam parë sytë e Kiarës dhe reagimet e Luizit gjatë asaj dasme, jam emocionuar, kështu që po. E besoj. Janë shumë të këndshëm të dy.”- tha ajo.

Elona Duro e ngacmoi Tean për Enin, me të cili ish-konkurrentja krijoi afrimitet në “BBV”.

“Edhe unë mezi pres ta takoj”, tha Tea pasi gazetarja i tregoi se Eni po e pret ta takojë.

Por, cilët janë katër finalistët, sipas Tea Trifonit?

“Luizi është i pari, Armaldo i dyti, Kristi dhe do të doja shumë të shihja Dea Mishelin.”- tha ajo.

Reality Show #BBVA luizi Tea Trifoni