Aktualitet13 Shkurt 2019, 14:57

Kjo është receta më e përhapur kohët e fundit që djeg yndyrën në bark dhe përmirëson tretjen

Shkruar nga Pamfleti
Kjo është receta më e përhapur kohët e fundit që

Kjo është receta më e përhapur kohët e fundit që djeg yndyrën në bark dhe përmirëson tretjen

Kjo është një recetë natyrale e cila ju ndihmon në problemet me tretjen si dhe nxit metabolizmin për djegien e yndyrës. 

Me siguri të gjithë përbërësit i keni në shtëpi prandaj do ta keni shumë kollaj përgatitjen e saj.

Përbërësit:

½ limon

1 copë të vogël xhinxher

pak majdanoz

1 lugë gjelle pluhur kanelle

1 filxhan kafe uthull molle

1 gotë me ujë

Udhëzime për përgatitjen:

Shtoni të gjithë përbërësit në një blender. I trazoni mirë. Shtoni edhe disa kuba akulli në fund. Tani është koha për ta konsumuar.

Përfitimet shëndetësore

Detoksifikon veshkat

Rrit tretjen

Nxit metabolizmin në mënyrë që përfundimisht çon në djegien e yndyrës

Provojeni këtë recetë dhe na tregoni sesi shkoi.

Ndajeni atë me miqtë tuaj! 

 

Shendeti