Kulture13 Prill 2018, 09:29

Koha kur miku i shtrenjtë i mësonte cigaren aktorit Timo Flloko (Foto)

Shkruar nga Pamfleti
Koha kur miku i shtrenjtë i mësonte cigaren aktorit Timo Flloko (Foto)

Koha kur miku i shtrenjtë i mësonte cigaren aktorit Timo Flloko (Foto)

Aktori dhe regjisori njohur shqiptar Mevlan Shanaj është  kthyer pas në kohë. Në rrjetin social Facebook ai ka publikuar një foto të rrallë , ku shfaqet së bashku me aktorin e madh shqiptar, Timo Flloko i buzëqeshur dhe duke konsumuar cigare.

 

 

Kulture Mevlan Shanaj Timo Flloko