Sport26 Tetor 2018, 12:22

Krahasimi me Cancelon, Dani Alves djeg mbrojtësin e Juventusit

Shkruar nga Pamfleti
Krahasimi me Cancelon, Dani Alves djeg mbrojtësin e Juventusit

Dani Alvesh provokon: Nëse Barcelona e dëshiron kthimin tim, shkoj menjëherë në Katalonjë

Joao Cancelo ka pushtuar Europën. Në fakt, një fillim i mirë i sezonit ishte i mjaftueshëm për Juventusin, që ai të përfundojë në qendër të mediave dhe të katalizojë vëmendjen e të gjithë lojtarëve të mëdhenj.

Një nga të cilët është dhe Dani Alves. Ky i fundit ka reaguar në mënyrën e tij.

Në Twitter ka komentuar lajmin: “Askush nuk është si unë”. Ky status është shoqëruar nga një fytyrë me lot në sy (emoji).

Sport