Sport 8 Tetor 2022, 18:03

Kristiano humbet reputacionin te Junajtid, në dhomat e zhveshjes të gjithë dëgjojnë kapitenin Meguajër dhe portierin e tretë

Shkruar nga Pamfleti
Kristiano humbet reputacionin te Junajtid, në dhomat e zhveshjes të

Kristiano humbet reputacionin te Junajtid, në dhomat e zhveshjes të gjithë dëgjojnë kapitenin Meguajër dhe portierin e tretë

Kristiano Ronaldo është jashtë planeve të Erik Ten Hag, por ai ka humbur statusin e lojtarit me reputacion në dhomat e zhveshjes së “Djajve të Kuq”.

Publikimi i bërë nga “The Telegraph”, zbuloi se kapiteni Herri Megajër si dhe lojtarët Bruno Fernandes, David de Gea dhe portieri i tretë Tom Hito kanë treguar cilësi drejtuese dhe kanë ndihmuar Erik Ten Hag të mbledhë futbollistët.

Sa i përket CR7, trajneri holandez shprehet se sulmuesi frustrohet kur nuk luan, por këmbëngul se ai është “i lumtur” te skuadra e Mançester Junajtid.

Sport Kristiano Ronaldo Mançester Junajtid sulmuesi portugez