Aktualitet25 Maj 2019, 20:18

Kryeministria njolloset sërish nën thirrjet e turmës: Rama ik!

Shkruar nga Pamfleti
Kryeministria njolloset sërish nën thirrjet e turmës: Rama ik!

apo ka nisur fjalën kreu i PD-së Lulzim Basha në shesh, protestuesit kanë njollosur sërish godinën e Kryeministrisë.

Militantët e opozitës kanë spërkatur me bojë të zezë Kryeministrinë.

Gjithashtu protestuesit kanë hedhur shashka dhe tymuese drejt godinës dhe forcave të rendit.

Ndërkohë opozita ka paralajmëruar se protesta do të zgjasë deri në mesnatë

Aktualitet