Aktualitet14 Prill 2018, 17:25

Kush do t’i zërë vendin Blendi Fevziut në Opinion?

Shkruar nga Pamfleti
Kush do t’i zërë vendin Blendi Fevziut në Opinion?

Kush do t’i zërë vendin Blendi Fevziut në Opinion?

Edhe përse shumë gjëra mund të kenë ndryshuar në emisione të ndryshme, në “Opinion” një gjë nuk ka ndryshuar; moderatori Blendi Fevziu. Ai ka plot 20 vite në krye të këtij programi dhe prej vitesh vazhdon të jetë një konkurrent i fortë për programet e tjera. Drini Zeqo është një nga pjesëtarët e stafit me të cilin Blendi punon prej kohësh tashmë.

I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” nga Aulona dhe Fatma, gazetari ka rrëfyer më shumë mbi marrëdhënien e tyre. Dy moderatoret e kanë pyetur Drinin nëse e mendon ndonjëherë se ndoshta është koha që Fevziu të dalë në pension dhe vendin e tij ta zërë brezi i ri i gazetarëve.

“E kam menduar, por ai se ka në plan fare. Edhe ai po ta dëgjojë këtë do thotë ç’e kanë në terezi këta. “Opinion”-i më pëlqen por unë dua diçka më afër spektaklit. Nuk jam njeriu që vendos rregulla strikte si Blendi dhe ai vërtet ia del.”,- ka rrëfyer Drini i cili ka rreth një dekadë që punon në “Opinion” ./Blitz.al/

Aktualitet Kush do t’i zërë vendin Blendi Fevziut në Opinion?