Aktualitet26 Prill 2019, 09:38

Kush është “koka” e krimit mafioz në Shkodër, anëtar i bandës së rrezikshme të Licajve

Shkruar nga Pamfleti
Kush është “koka” e krimit mafioz në Shkodër,

Kush është "koka" e krimit mafioz në Shkodër, anëtar i bandës së rrezikshme të Licajve

Është zbuluar emri i autorit kryesor të vrasjes së dyfishtë në Shkodër, më 30 mars të 2019, ku mbetën viktima dy vëllezërit Astrit dhe Ibrahim Bilali.

Mësohet se vrasësi i vëllezërve Bilali është njëri nga anëtarët e bandës së rrezikshme të Shkodrës, Ibrahim Lici.

Anëtari i Licajve është shpallur në kërkim nga policia dhe akuzohet si “koka” e atentatit mafioz ndaj vëllezërve, që u ekzekutuan në pragun e shtëpisë së tyre.

Ndërkohë, policia ka vënë në pranga dy autorë të tjerë të krimit tragjik, të rinjtë Arsen Stojku dhe Myslim Rama.

Aktualitet vellzerit bilali vrasja ne shkoder