Aktualitet31 Maj 2018, 18:21

Lajmi fundit/ Panik në Unazën e Re, frikësohen banorët

Shkruar nga Pamfleti
Lajmi fundit/ Panik në Unazën e Re, frikësohen banorët

Lajmi fundit/ Panik në Unazën e Re, frikësohen banorët

 Një person në kryeqytet ka hipur mbi një pallat dhe kërcënon me vetëvrasje.

Mësohet se personi i identifikuar si Ilir Braho, 30-vjeç, kërcënon se do hidhet nga pallati.

Ngjarja po ndodh në zonën e “Unazës së Re” në Tiranë, raporton gazetari Klajdi Bodlli.

Ende nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë Brahon në këtë veprim

Ngjarja po ndodh në zonën e “Unazës së Re” në Tiranë. Sipas raportimeve, i riu është person problematik.

[18:08, 5/31/2018] Klajdi Bodlli: Gazetari Klajdi Bodlli mëson se Braho tani ndodhet në banesën e vet dhe po qetësohet nga familjarët.

Ende nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë Brahon në këtë veprim.

 

Uncategorized