Aktualitet 4 Maj 2018, 20:10

Lajmi i fundit/ Aksident i frikshëm në Fier, makina përplas të riun. I aksidentuari në gjendje të rëndë (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Lajmi i fundit/ Aksident i frikshëm në Fier, makina përplas

Lajmi i fundit/ Aksident i frikshëm në Fier, makina përplas të riun. I aksidentuari në gjendje të rëndë (Video)

Nje aksident i rende ka ndodhur ne vendin e quajtur “Rrepet”, ne dalje te qytetit te Fierit ne rrugen nacionale Fier- Levan,ku nje makine ka perplasur nje kembesor.

I riu ndodhet ne gjendje te rende ne spitalin e Fierit. Mesohet se i aksidentuari nuk eshte ende ne gjendje te komunikoje pasi ka humbur ndjenjat. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit dhe i personave që e kanë aksidentuar.

Aktualitet Aksident i frikshëm Fier I riu