Aktualitet 6 Qershor 2018, 21:03

Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë zjarri pranë drejtorisë së policisë, dyshohet për 2 të plagosur

Shkruar nga Pamfleti
Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë zjarri pranë

Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë zjarri pranë drejtorisë së policisë, dyshohet për 2 të plagosur

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur para drejtorisë së policisë në Gjirokastër, ndërsa deri më tani raportohet për dy të plagosur.

Dy të plagosurit kanë qenë bashkë në një pikë bastesh, lokal ky i cili ndodhet pranë drejtorisë së policisë.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se dy personat janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet paraprake për zbardhjen e ngjarjes.

Ende nuk dihet motivi i plagosjes së personave.

Vijon…

Aktualitet arme Dy të plagosur Lajm i Fundit Te shtena