Sport11 Dhjetor 2022, 17:23

Lojtarët gjakosen në mes të ndeshjes, plas grushti në Kategorinë e Parë (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Lojtarët gjakosen në mes të ndeshjes, plas grushti në

Lojtarët gjakosen në mes të ndeshjes, plas grushti në Kategorinë e Parë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në sfidën e Kategorisë së Parë mes Burrelit dhe Korabit, ku lojtarët dhe pjesëtarët e stafeve u përleshën me njëri-tjetrin.

Duket se situata agravoi pas një ndërhyrje të gabuar dhe të gjithë lojtarët u mblodhën duke bërë sherr në mes të fushës, ku disa prej tyre edhe u gjakosën.

Më pas sfida vazhdoi normalisht, me takimin që u mbyll në barazim 1-1.

Sport Burreli Kategoria e Pare Korabi