Showbiz25 Janar 2023, 10:33

Loredana s’ndal thumbat ndaj Mozzik nëpër këngë: A janë më të rëndësishme paratë se fëmija yt?

Shkruar nga Pamfleti
Loredana s’ndal thumbat ndaj Mozzik nëpër këngë: A

Loredana ka lajmëruar se do publikojë këngën e re që do jetë dedikim për të bijën, Hanën dhe ka ndarë një pjesë të saj në rrjete sociale.

Ajo që mori vëmendje ishte një pjesë ku ajo thotë: “A janë paratë më të rëndësishme që nuk je me fëmijën tënd?” Pjesë të cilën, Loredana e ka shkruar edhe në mbishkrimin e videos.

Kjo ka bërë që fansat të ngrenë dyshime se reperja po thumbon të atin e vajzës, Mozzik.

Dyshja jo rrallëherë kanë përmendur njëri-tjetrin në këngët e tyre.

Showbiz kunja Loredana Mozik