Showbiz 3 Shkurt 2023, 18:53

Luizi dhe Kiara bëjnë planet për të ardhmen, moderatorja: Dua të bashkëjetojmë kur të dalim nga BBV

Shkruar nga Pamfleti
Luizi dhe Kiara bëjnë planet për të ardhmen, moderatorja:

Luizi dhe Kiara bëjnë planet për të ardhmen, moderatorja: Dua të bashkëjetojmë kur të dalim nga BBV

Pas martesës së improvizuar në shtëpi, ku Luizi dhe Kiara shkëmbyen puthjen e parë, dyshja ka biseduar edhe për bashkëjetesën, kur ata të dalin nga shtëpia e Big Brother Vip.

Kiara i ka thënë Luizit se dëshiron që të bashkëjetojë me të të për ta njohur më mirë, para se të vendosin të martohen, kësaj radhe në një dasmë të vërtetë të organizuar prej tyre dhe me miq që i zgjedhin ata.

Luizi e pyeti Kiarën se ku do dëshironte ajo të jetonin, pas daljes nga Big Brother VIP. Kiara u shpreh se ajo do të donte që të mos lëvizte nga rruga “Myslym Shyri” dhe Luizi i tha që nuk është problem për të, mjafton të qëndrojnë bashkë.

Ata madje bënë edhe plane të tjera se çfarë do të bënin kur të dilnin nga shtëpia. Luizi tha se do të shkonin në Shkodër, Lushnje, por edhe në jug që të hidhen me parashutë me Xhonatatin.

Reality Show BBV kiara tito luiz ejlli