Showbiz15 Janar 2023, 13:54

Luizi i shkruan Kiarës: A mund të pi një kafe me princeshën?

Shkruar nga Pamfleti
Luizi i shkruan Kiarës: A mund të pi një kafe me princeshën?

Luizi i shkruan Kiarës: A mund të pi një kafe me princeshën?

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

E sigurisht që një nga protagonistët e këtij sezoni të BBV është këngëtari Luiz Ejlli.

Së fundmi ai ka vendosur që t’i shkruajë një letër Kiarës, e cila vijon si më poshtë:

Mund të kem kënaqësinë të pi një kafe me princeshën Kiara Tito, nesër para dreke? Në pritje të përgjigjjes suaj.

Me respekt “Luani”!

Edhe pse te gjithë banorët e tjerë i janë kthyer kundër, duket se Kiara vazhdon ende të mbështesë Luizin.

Shkëmbimi i letrave ka vazhduar edhe ditën e sotme, teksa moderatorja ka pranuar ftesën e këngëtarit.Nga ana tjetër, kjo është dhe një mënyrë që ata të vazhdojnë komunikimin, pasi si lideri i shtëpisë, Amosi i ndaloi Kiarës që të flasë me Luizin.

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lifestyle Kiara letër luiz ejlli