Showbiz26 Dhjetor 2022, 16:32

Luizit nuk i del inati, ballafaqohet me Mikelën

Shkruar nga Pamfleti
Luizit nuk i del inati, ballafaqohet me Mikelën

Luizi e ka shprehur hapur dyshimin se Mikela dhe Efi ishin në krye të planit për ta vizatuar atë në fytyrë. Për këtë i është drejtuar Efit, që sipas tij ka bërë diçka që nuk i jep mundësi të përgjigjet. Pas këtij momenti ka ndërhyrë Mikela, por Luizi nuk ka dëshiruar ta dëgjojë atë.

Luizi drejtuar Efit: Më jep mundësi të përgjigjem.

Mikela: Pëgjigje?

Luizi: “’Shhhh’”.

Mikela: “E quan veten të paaftë sa nuk kthen përgjigje”.

Luizi: “Nuk jam i denjë të kthej përgjigje. Jam poshtë teje, ti je…”

Mikela: “Se je”.

Luizi: “Nuk të kthej më përgjigje. Më ke lënë pa fjalë”.

Mikela: “Më ke ngacmuar gjithë kohës”.

Showbiz #BBVip