Aktualitet 7 Prill 2018, 19:22

Makina merr flakë në ecje në Tiranë

Shkruar nga Pamfleti
Makina merr flakë në ecje në Tiranë

Një makinë ka marrë flakë në ecja mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Policia sqaron se makina tip “Benz” me drejtues E. B., 26 vjeç, ka marrë flakë në lëvizje në vendin e quajtur ‘Kthesa e Kamzës’ në Tiranë.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, pro vetëm dëme materiale. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të zjarrit.

Aktualitet Flakë Makina Tiranë