Aktualitet20 Shtator 2018, 19:45

Makina shpërthen në flakë në mes të rrugës në Himarë, pamjet e frikshme kur shoferi futet sërish brenda dhe rrezikon je

Shkruar nga Pamfleti

Makina shpërthen në flakë në mes të rrugës në Himarë, pamjet e frikshme kur shoferi futet sërish brenda dhe rrezikon jetën

Një makinë ka shpëthyer në flakë në ecje e sipër në hyrje të Himarës, duke rrezikuar shoferin, por që fatmirësisht është mbyllur vetëm me dëmë materiale.

Në videon e mëposhtme do të shihni makinën që ka marrë flakë, ndërkohë shoferi përpiqe të shpëtojë dokumentet të cilat ishin brenda në makinë.

codramol
smile

Aktualitet Flakë himare Makina