Showbiz15 Janar 2019, 12:48

Mamaja e tmerruar rrëfen historinë e vajzë së saj të sëmurë: Ishte në koma dhe papritur morëm lajmin se ishte shtatzën

Shkruar nga Pamfleti
Mamaja e tmerruar rrëfen historinë e vajzë së saj të

Karina Cesina 44 vjeç ka rrëfyer historinë e vajzës së saj të sëmurë në tru. Pasi mori vesh ngjarjen e tmerrshme që i kishte ndodhur të bijës ndërkohë që ishte në koma ajo vendosi t’i shkonte çështjes deri në fund.

Karina vendosi të shkruante një letër ku shkruhej: Nuk lejohet të hyjnë meshkuj, ambient rrethohet me kamera. Sun online shkruan se në Haceinda Healthcare kanë ndodhur shumë ngjarje të tilla dhe kanë kaluar pa u vënë re nga stafi mjekësor.

Regjistrimet e siguruara nga Sunonline për gjykatën tregojnë se si 29-vjeçarja e sëmurë nga një dëmtim në tru dhe e paralizuar kishte filluar t’i dukej barku. Edhe pse ishte bërë një kontrroll gjinekologjik stafi nuk kishte asnjë raport që tregonte se ajo ishte shtatzënë.

Mamaja e saj ka vendosur që do t’i shkojë deri në fund kësaj historie dhe do ta zbulojë me çdo kusht personin që ka lënë vajzën e saj shtatzënë.

Kuriozitete Gruaja koma shtatzënë