Aktualitet20 Mars 2019, 11:09

Marrje mendsh e te vjella, helmohen 11 nxënës në Bulqizë, përfundojnë ne spital

Shkruar nga Pamfleti
Marrje mendsh e te vjella, helmohen 11 nxënës në Bulqizë,

Marrje mendsh e te vjella, helmohen 11 nxënës në Bulqizë, përfundojnë ne spital

Një ngjarje e rëndë është raportuar këtë paradite nga qyteti i Bulqizës, ku 11 nxënës të një shkolle kanë përfunduar në spital, për shkak se janë helmuar.

Raportohet se nxënësit janë në klasën e gjashtë në shkollën “Shefqet Tancci”, ndërsa janë ndjerë keq pas orës së vizitatimit, ku kanë shfaqur marrje mendsh dhe të vjella.

Aktualitet Bulqizë helmohen nxenesit