Showbiz 1 Tetor 2022, 21:35

Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e çiftit

Shkruar nga Pamfleti

Pas Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës, një tjetër çift i njohur është kurorëzur4 në martesë.

Bëhet fjalë për Arbër Hajdarin e “Fundjavës ndryshe”, i cili sot lidh jetën me Vlera Devollin.

Dasma e tyre do të mbahet në kryeqytet, ndërkohë që në rrjetet sociale ata kanë ndarë dhe fotot e para.

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë tonë prej 5 vitesh, në martesë. Lus Zotin të kemi jetë të lumtur”, shkruan Arbër Hajdari.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz Arbër Hajdari dasmë Martohet