Aktualitet27 Mars 2019, 14:56

Me këtë recetë fantastike ju do arrini të përmirësoni shikimin dhe do ndiheni 15 vite më të rinj

Shkruar nga Pamfleti

Me këtë recetë fantastike ju do arrini të përmirësoni shikimin dhe do ndiheni 15 vite më të rinj

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë. Do t’ju ndihmojë të përmirësoni shikimin tuaj dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojnë në rastin e miopisë.

Gjëja më e mirë për këtë ilaç: Eshtë e lirë, e sigurt dhe natyrale.

Receta

Përbërësit:

-3 thelpi hudhra

-10 lugë gjelle mjaltë

-200 gram vaj liri

-4 limona

Përgatitja dhe përdorimi:

Grini imët në një blender hudhrat. Në një kavanoz qelqi vendosni limonat e prerë në feta të holla. Shtoni mjaltin, vajin e lirit dhe hudhrat. I trazoni mirë me një lugë druri dhe më pas e fusni në frigorifer.

Siç e thamë kjo përzierje do të përmirësojë shikimin tuaj, por ju nuk duhet ta aplikoni atë në sytë tuaj.

Duhet ta konsumoni këtë përzierje. 1 lugë gjelle nga kjo përzieje para çdo vakti, 3 herë në ditë. Ju do të habiteni nga rezultatet!

codramol
smile

Shendeti