Aktualitet31 Tetor 2018, 07:58

‘Më pëlqen të jem në këmbë’, vajzat rrëfehen: Këto pozicione na ‘çmendin’ në shtrat, bëhemi b

Shkruar nga Pamfleti
‘Më pëlqen të jem në këmbë’, vajzat

'Më pëlqen të jem në këmbë', vajzat rrëfehen: Këto pozicione na 'çmendin' në shtrat, bëhemi bisha

Nëse nuk arrin në orgazëm gjatë seksit, nuk duhet të heqësh dorë. Mbase thjesht nuk ke gjetur pozicionin tënd (po, shumë femra e kanë një të tillë). Më poshtë 8 femra tregojnë pozicionin që u siguron orgazmën çdo herë. Mbase ndonjëra nga këto vlen edhe për ty?

I tregova se si të më prekë

“Mund ti fal një orgazëm vetes time në vetëm 3 minuta, duke fërkuar klitorin në rrathë të vegjël, duke ndryshuar vazhdimisht ritmin. Por kur jam me të dashurin, ai e anashkalon fare këtë pjesë dhe futet menjëherë brenda. Është seksi dhe më pëlqen që ai është kaq i paduruar për të më pasur, por nuk mund të arrij asnjëherë në orgazëm në këtë mënyrë. Më në fund, ja kapa dorën dhe ja çova vetë aty ku doja dhe i tregova se si ta bënte. Tani e quan atë butonin tim magjik.” – Dana P, 31 vjeçe.

Karrigia krijon një kënd perfekt

“E ul tim shoq në një karrigë, një lloj që nuk ka krahë mbështetës. Kjo më jep lirinë që të jem sipër tij, duke lëvizur poshtë e lart, ndërkohë që mbahem te shpatullat e tij.”- Keti L, 29.

Përdorim pozicionin C.A.T

“E vetmja mënyrë që unë të ndihem mirë në pozicionin misionar është nëse përdorim stilin C.A.T (coital alignment technique). I mbaj këmbët drejt dhe të shtrira, ndërsa ai fërkohet pas meje. Jo vetëm që të jep një ndjesi shumë të mirë brenda, por në këtë mënyrë ai edhe fërkon klitorin tim, gjë që është tepër stimuluese.” –Lorena U, 31.

Më pëlqen të jem në këmbë

“Më pëlqen kur i dashuri më bën seks oral ndërkohë që unë jam në këmbë. E ruaj ekuilibrin duke u mbështetur pas një muri dhe i kaloj gishtat në flokët e tij, ndonjëherë edhe duke i tërhequr paksa. Kombinimi i gojës së tij dhe faktit që jam në një pozicion superior, më bën gjithmonë të ndihem mirë.” –Xheni K, 27.

E shtrirë barkas…

“Shtrihem barkas, ngre vetëm pak të pasmet, duke ngulur gishtat në shtrat. Lejon vetëm hapësirën e mjaftueshme që ai të futet brenda meje dhe fërkimi i çarçafëve me trupin, të jep një ndjesi shumë të këndshme.” –Dena R, 37.

Një cowgirl mbrapsht…

“Ai shtrihet në kurriz. Ulem mbi të, duke i kthyer shpinën dhe me këmbët e palosura dhe të vendosura midis këmbëve të tij. E bëjmë me rradhë pastaj; ai lëviz lart e poshtë, unë lëviz para mbrapa.”- Kela, 22.

Përdorim cepin e shtratit…

“Shtrihem në cepin e shtratit dhe i vendos këmbët në rrugicën përtokë. Ai qëndron pas meje, ndërkohë luan edhe me gjinjtë e mi.”- Kena, 29.

E adhuroj seksin anal…

“E di që shumë vajza nuk e pëlqejnë seksin anal, por për mua është çelësi. Përdorim lubrifikantë, ai është i kujdesshëm dhe ndërkohë më prek përpara.”- Ana, 22.

Uncategorized histori pozicion