Bota27 Prill 2019, 20:44

Mësoni vajza! Lady Gaga mban qëndrim prej zonje ndaj ishit: Mos më telefono më, je bërë i bezdisshëm

Shkruar nga Pamfleti

Mësoni vajza! Lady Gaga mban qëndrim prej zonje ndaj ishit: Mos më telefono më, je bërë i bezdisshëm

Lady Gaga dhe Christian Carino i dhanë fund fejesës së tyre vetëm dy muaj më parë por siç duket shumë problem i kanë dalë këngëtares pas  ndarjes.

Ajo është detyruar të marr një vendim të cilin e kanë konsideruar drastik. Ajo i ka thënë Christian-it që mos ta kontaktojë më sepse sipas Cosmopolitan ajo ishte ndjerë e besdisur nga ish i dashuri.

Si arsye të ndarjes flitet se ishte xhelozia nga ana e partnerit të këngëtares por edhe tentativat e tij për ta larguar Gaga-n nga puna dhe karriera e saj. Rrethi shoqëror i këngëtares gjithashtu nuk e pëlqenin sepse sipas tyre ai nuk e trajtonte mirë atë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Bota Bezdisje Ishi Lady Gaga