Sport25 Tetor 2022, 20:36

Miqësorja e luksit me Italinë, dalin në shitje biletat, mënyra si mund t’i sigurojnë tifozët

Shkruar nga Pamfleti
Miqësorja e luksit me Italinë, dalin në shitje biletat,

Miqësorja e luksit me Italinë, dalin në shitje biletat, mënyra si mund t’i sigurojnë tifozët

Miqësorja e Kombëtares kuqezi ndaj Italisë sa vjen dhe afrohet. Takimi i planifikuar të zhvillohet më datë 16 nëntor, në “Air Albania”, ka nxitur një nismë tepër speciale për lojtarin e 11.

Biletat për këtë takim do të vijnë më ulje për të gjithë tifozët shqiptarë, ku me anë të antarsimit në Klubin e Tifozëve të Kombëtares, do të përfitohet ulje për çdo produkt në dyqanin e FSHF-së dhe para-blerjen e biletave për ndeshjen e Kombëtares për takimin ndaj Italisë dhe Armenisë.

A post shared by FSHF (@fshforg)

Sport Biletat Kombetarja Shqiptare miqësorja me Italinë