Kulture21 Dhjetor 2018, 14:15

Mjaft shitët trupin për famë, prezantuesja e Festivalit të RTSH mesazh të fortë vajzave të ekranit shqiptar

Shkruar nga Pamfleti

Ndodh rrallë që në ekranet shqiptare të shohim vajza të veshura. Vajzat e ekranit shqiptar janë mësuar që të shesin imazhin dhe trupin e tyre për të marrë pak famë. Por aktorja dhe këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton në Kanada Ana Golja ka dhënë një shembull që duhet ta kenë parasysh të gjitha vajzat.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Mbrëmjen e kaluar në Festivalin e RTSH-së Ana ka përcjellë një mesazh të fortë me paraqitjen dhe veshjen e saj.

Nuk është e nevojshme të zhvishesh për të tërhequr vëmendjen e publikut apo për tu bërë e famshme por thjeshtësia dhe qëndrimi dinjitoz vlerësohen gjithnjë më e shumë.

codramol
smile

Kulture Ana Golja RTSH