Showbiz 9 Maj 2019, 14:46

Modelja shqiptare “djeg” pasarelat ndërkombëtare! Sfilon për markën e njohur “Guess”

Shkruar nga Pamfleti

Modelja shqiptare "djeg" pasarelat ndërkombëtare! Sfilon për markën e njohur "Guess"

Modelja Oriola Marashi u vu dje në qendër të vëmendjes së mediave për lookun e ngjashëm me Jennifer Lopez në mbrëmjen e së hënë në Mat Gala.

Sot është vënë sërish në qëndër të vëmëndjes, por këtë herë jo për një veshje por për një sukses të saj të rradhës në karrierën si modele.
Oriola ka sfiluar mbrëmjen e kaluar në sfilatën e një marke ndërkombëtare sikurse është “Guess”.
Në disa postimë në llogarinë e saj në Instagram, modelja shihet teksa shkëlqyer në sfilatën e mbrëmjes së kaluar ndërkohë që nuk ka harruar të falenderojë të gjithë njerëzit që e kanë mbështetur përgjatë profesionit të saj.

Në disa video të publikuar më pas në Insta Story, Oriola falenderon familjen dhe të gjithë miqtë e saj, pa të cilë sipas saj nuk do të ishte këtu ku është sot.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz Guess Oriola Marashi sfilatë