Aktualitet 2 Prill 2019, 07:53

Mori makinën fshehurazi dhe u përplas me pemën, vdes në spitalin e Traumës 13-vjeçari nga Lezha

Shkruar nga Pamfleti
Mori makinën fshehurazi dhe u përplas me pemën, vdes në

Mori makinën fshehurazi dhe u përplas me pemën, vdes në spitalin e Traumës 13-vjeçari nga Lezha

Ka ndërruar jetë mbrëmjen së hënës 13-vjeçari Jurgen Nreca, i cili u aksidentua pasditen e së premtes në një lagje në qytetin e  Lezhës.

Goditja ka qenë e fortë duke sjellë dëmtime të shumta të automjetit, ndërsa të plagosurit u nisën drejt Tiranës.

13-vjeçari i shtruar në spitalin e traumës në Tiranë, nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Jurgeni humbi kontrollin e makinës që po drejtonte dhe u përplas me një pemë. Në aksident u plagos dhe një 16-vjeçar që udhëtonte me 13-vjeçarin i cili kishte marrë makinën pa dijeninë e prindërve.

Aktualitet Mori makinën fshehurazi dhe u përplas me pemën vdes në spitalin e Traumës 13-vjeçari nga Lezha